Parafia św. Wincentego Paulo – Bydgoszcz

Struktura parafi w kościele

Metropolia: Diecezja: Dekanat:
Gnieźnieńska Włocławska Radziejowski

Msze - Parafia św. Wincentego Paulo

Porządek Mszy Świętych i Nabożeństw w parafii św. Wincentego a Paulo MSZE:

W niedziele: 6:00, 7:30, 10:00, 11:30, 13:00, 16:00*, 18:00, 20:00** *Mszę Św. o godz. 16:00 odprawiamy od 1 września do 31 maja. **Mszę Św. o godz. 20:00 odprawiamy od 1 czerwca do 31 sierpnia.
W dni powszednie i święta kościelne, które są dniami pracy: 6:00, 7:00, 8:00, 18:00

NABOŻEŃSTWA: Niedziela: 8:30 – Jutrznia z katechezą dla dorosłych 9:30 – Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP Poniedziałek: 17:30- Nabożeństwo św. Wincentego a Paulo Wtorek: 17:30- Różaniec w intencji zmarłych Środa: 17:30 – Nowenna do Matki Bożej Objawiającej Cudowny Medalik Czwartek: 17:30- Nowenna do św. Ojca Pio – w pierwszy czwartek miesiąca modlitwy o powołania kapłańskie i zakonne Piątek: 8:30 – Droga Krzyżowa 15:00 – Nabożeństwo do do Miłosierdzia Bożego 15:00-18:00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu 17:30 – Nabożeństwo za wstawiennictwem św. Jana Pawła II

Nabożeństwa okresowe: – Nabożeństwo Majowe od poniedziałku do piątku po Mszy Św. o godz. 18:00, a w niedzielę o godz. 17:30 – Nabożeństwo Czerwcowe od poniedziałku do piątku po Mszy Św. o godz. 18:00, a w niedzielę o godz. 17:30 – Nabożeństwo Wypominkowe po Mszy Św. o 18:00 (w listopadzie) – Nabożeństwo Różańcowe godz. 18:30 od poniedziałku do soboty, a w niedzielę o 17:30 (w październiku)

Roraty (w okresie Adwentu) Od poniedziałku do piątku o godz. 6:00 i 18:00 oraz w soboty tylko o godz. 6:00
Droga Krzyżowa (w piątki Wielkiego Postu): Dla dzieci godz. 16:30 Dla młodzieży godz. 19:30 Dla dorosłych godz. 8:30 i 17:30
Gorzkie żale W każdą niedzielę Wielkiego Postu 17:00

Mapa:

Parafia św. Wincentego Paulo

Parafia św. Wincentego Paulo w miejscowości Bydgoszcz - sprawdzisz tutaj dokładny adres, pełne dane kontaktowe, informacje na temat Mszy Świętych oraz inne istotne dane.

Kontakt z parafią

Znajdziesz tutaj istotne informacje kontaktowe, które pomogą Ci w nawiązaniu kontaktu z parafią. Skorzytaj z podanego numeru telefonu lub adresu pocztowego, aby skontaktować się z biurem parafialnym.

O parafii

Parafia to wspólnota katolicka, która skupia się wokół kościoła parafialnego. W ramach parafii odbywają się regularne nabożeństwa, Msze Święte oraz inne religijne obrzędy, takie jak Chrzty, Komunie Święte, Bierzmowania, śluby i pogrzeby. Parafia jest również miejscem, gdzie spotykają się ludzie wierzący, aby modlić się razem i rozwijać swoją wiarę.

Parafia pełni także rolę społeczną i kulturalną w danej okolicy. W ramach parafii organizowane są różnego rodzaju wydarzenia, takie jak festyny, koncerty, spotkania z ludźmi kultury i nauki. Parafia angażuje się również w działania charytatywne, pomagając potrzebującym w swojej społeczności.

Parafia św. Wincentego Paulo jest miejscem, w którym każdy jest mile widziany i znajdzie wsparcie w rozwoju swojej wiary. Zapraszamy do naszej parafii i dołączenia do naszej wspólnoty.

Inne parafie w pobliżu:

Oceń parafię

Dodaj komentarz