Parafia św. Szymona i Judy Tadeusza Apostołów – Gościsław

Struktura parafi w kościele

Metropolia: Diecezja: Dekanat:
Wrocławska Świdnicka Żarów

Msze - Parafia św. Szymona i Judy Tadeusza Apostołów

Msze św. w niedzielę

9:00 (Gościsław), 10:15 (Mieczków), 11:30 (Osiek), 12:45 (Bogdanów)

Msze święte w dni powszednie

17:00 (Godków w poniedziałek, Gościsław we wtorek, Osiek w środę piątek i sobotę, Mieczków w czwartek), 18:00 Godków w sobotę

Mapa:

Parafia św. Szymona i Judy Tadeusza Apostołów

Parafia św. Szymona i Judy Tadeusza Apostołów w miejscowości Gościsław - sprawdzisz tutaj dokładny adres, pełne dane kontaktowe, informacje na temat Mszy Świętych oraz inne istotne dane.

Kontakt z parafią

Znajdziesz tutaj istotne informacje kontaktowe, które pomogą Ci w nawiązaniu kontaktu z parafią. Skorzytaj z podanego numeru telefonu lub adresu pocztowego, aby skontaktować się z biurem parafialnym.

O parafii

Parafia to wspólnota katolicka, która skupia się wokół kościoła parafialnego. W ramach parafii odbywają się regularne nabożeństwa, Msze Święte oraz inne religijne obrzędy, takie jak Chrzty, Komunie Święte, Bierzmowania, śluby i pogrzeby. Parafia jest również miejscem, gdzie spotykają się ludzie wierzący, aby modlić się razem i rozwijać swoją wiarę.

Parafia pełni także rolę społeczną i kulturalną w danej okolicy. W ramach parafii organizowane są różnego rodzaju wydarzenia, takie jak festyny, koncerty, spotkania z ludźmi kultury i nauki. Parafia angażuje się również w działania charytatywne, pomagając potrzebującym w swojej społeczności.

Parafia św. Szymona i Judy Tadeusza Apostołów jest miejscem, w którym każdy jest mile widziany i znajdzie wsparcie w rozwoju swojej wiary. Zapraszamy do naszej parafii i dołączenia do naszej wspólnoty.

Inne parafie w pobliżu:

Oceń parafię

Dodaj komentarz