Parafia pw. św. Jana Chrzciciela i św. Szczepana M. – Choroszcz

Struktura parafi w kościele

Metropolia: Diecezja: Dekanat:
Archidiecezja Białostocka Białystok Starosielce

Msze - Parafia pw. św. Jana Chrzciciela i św. Szczepana M.

Msze św. w niedzielę

8:00, 9:30, 11:00, 12:15 (oprócz lipca i sierpnia), 14:00 (w szpitalu), 15:00 (w domu pomocy społecznej), 18:00

Msze święte w dni powszednie

7:00 18:00

Mapa:

Parafia pw. św. Jana Chrzciciela i św. Szczepana M.

Parafia pw. św. Jana Chrzciciela i św. Szczepana M. w miejscowości Choroszcz - sprawdzisz tutaj dokładny adres, pełne dane kontaktowe, informacje na temat Mszy Świętych oraz inne istotne dane.

Kontakt z parafią

Znajdziesz tutaj istotne informacje kontaktowe, które pomogą Ci w nawiązaniu kontaktu z parafią. Skorzytaj z podanego numeru telefonu lub adresu pocztowego, aby skontaktować się z biurem parafialnym.

O parafii

Parafia to wspólnota katolicka, która skupia się wokół kościoła parafialnego. W ramach parafii odbywają się regularne nabożeństwa, Msze Święte oraz inne religijne obrzędy, takie jak Chrzty, Komunie Święte, Bierzmowania, śluby i pogrzeby. Parafia jest również miejscem, gdzie spotykają się ludzie wierzący, aby modlić się razem i rozwijać swoją wiarę.

Parafia pełni także rolę społeczną i kulturalną w danej okolicy. W ramach parafii organizowane są różnego rodzaju wydarzenia, takie jak festyny, koncerty, spotkania z ludźmi kultury i nauki. Parafia angażuje się również w działania charytatywne, pomagając potrzebującym w swojej społeczności.

Parafia pw. św. Jana Chrzciciela i św. Szczepana M. jest miejscem, w którym każdy jest mile widziany i znajdzie wsparcie w rozwoju swojej wiary. Zapraszamy do naszej parafii i dołączenia do naszej wspólnoty.

Inne parafie w pobliżu:

Oceń parafię

Dodaj komentarz