Parafia Najświętszej Maryi Panny Królowej i Świętego Aleksego * archikolegiata – Tum

Struktura parafi w kościele

Metropolia:
brak

Ocena parafii w Google: 4.6 na 942 opinii

Msze - Parafia Najświętszej Maryi Panny Królowej i Świętego Aleksego * archikolegiata

Dodaj godziny mszy w tej parafii - napisz przez formularz kontaktowy

Mapa:

Współrzędne geograficzne parafii:

Szerokość geograficzna: 52.0560818 N

Długość geograficzna: 19.2324648 E

Parafia Najświętszej Maryi Panny Królowej i Świętego Aleksego * archikolegiata

Parafia Najświętszej Maryi Panny Królowej i Świętego Aleksego * archikolegiata w miejscowości Tum - sprawdzisz tutaj dokładny adres, pełne dane kontaktowe, informacje na temat Mszy Świętych oraz inne istotne dane.

Kontakt z parafią

Znajdziesz tutaj istotne informacje kontaktowe, które pomogą Ci w nawiązaniu kontaktu z parafią. Skorzytaj z podanego numeru telefonu lub adresu pocztowego, aby skontaktować się z biurem parafialnym.

O parafii

Parafia to wspólnota katolicka, która skupia się wokół kościoła parafialnego. W ramach parafii odbywają się regularne nabożeństwa, Msze Święte oraz inne religijne obrzędy, takie jak Chrzty, Komunie Święte, Bierzmowania, śluby i pogrzeby. Parafia jest również miejscem, gdzie spotykają się ludzie wierzący, aby modlić się razem i rozwijać swoją wiarę.

Parafia pełni także rolę społeczną i kulturalną w danej okolicy. W ramach parafii organizowane są różnego rodzaju wydarzenia, takie jak festyny, koncerty, spotkania z ludźmi kultury i nauki. Parafia angażuje się również w działania charytatywne, pomagając potrzebującym w swojej społeczności.

Parafia Najświętszej Maryi Panny Królowej i Świętego Aleksego * archikolegiata jest miejscem, w którym każdy jest mile widziany i znajdzie wsparcie w rozwoju swojej wiary. Zapraszamy do naszej parafii i dołączenia do naszej wspólnoty.

Inne parafie w pobliżu:

Źródła danych: Google Maps oraz strona parafii tumkolegiata.pl/
Oceń parafię

Dodaj komentarz