Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa i św. Jana Bosko – Katowice

Struktura parafi w kościele

Metropolia: Diecezja: Dekanat:
Katowicka Archidiecezja Katowicka Katowice-Piotrowice

Msze - Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa i św. Jana Bosko

Msze św. w niedzielę

8.00, 10.00, 12.00, 16.00 (nie ma w Boże Ciało, ferie zimowe i wakacje), 18.00, 20.30 (lipiec, sierpień)

Msze święte w dni powszednie

7.00 (nie ma w ferie zimowe i wakacje), 8.00, 18.00, w sobotę o 18.00 (czasem też o 16.00)

Mapa:

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa i św. Jana Bosko

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa i św. Jana Bosko w miejscowości Katowice - sprawdzisz tutaj dokładny adres, pełne dane kontaktowe, informacje na temat Mszy Świętych oraz inne istotne dane.

Kontakt z parafią

Znajdziesz tutaj istotne informacje kontaktowe, które pomogą Ci w nawiązaniu kontaktu z parafią. Skorzytaj z podanego numeru telefonu lub adresu pocztowego, aby skontaktować się z biurem parafialnym.

O parafii

Parafia to wspólnota katolicka, która skupia się wokół kościoła parafialnego. W ramach parafii odbywają się regularne nabożeństwa, Msze Święte oraz inne religijne obrzędy, takie jak Chrzty, Komunie Święte, Bierzmowania, śluby i pogrzeby. Parafia jest również miejscem, gdzie spotykają się ludzie wierzący, aby modlić się razem i rozwijać swoją wiarę.

Parafia pełni także rolę społeczną i kulturalną w danej okolicy. W ramach parafii organizowane są różnego rodzaju wydarzenia, takie jak festyny, koncerty, spotkania z ludźmi kultury i nauki. Parafia angażuje się również w działania charytatywne, pomagając potrzebującym w swojej społeczności.

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa i św. Jana Bosko jest miejscem, w którym każdy jest mile widziany i znajdzie wsparcie w rozwoju swojej wiary. Zapraszamy do naszej parafii i dołączenia do naszej wspólnoty.

Inne parafie w pobliżu:

Oceń parafię

Dodaj komentarz