Parafia Matki Boskiej Licheńskiej Bolesnej Królowej Polski i św. Jerzego – Gdynia

Struktura parafi w kościele

Metropolia:
Gdańska

Ocena parafii w Google: 4.3 na 64 opinii

Msze - Parafia MB Licheńskiej Bolesnej Królowej Polski i św. Jerzego

Dodaj godziny mszy w tej parafii - napisz przez formularz kontaktowy

Mapa:

Współrzędne geograficzne parafii:

Szerokość geograficzna: 54.5758713 N

Długość geograficzna: 18.5390691 E

Parafia MB Licheńskiej Bolesnej Królowej Polski i św. Jerzego

Parafia MB Licheńskiej Bolesnej Królowej Polski i św. Jerzego w miejscowości Gdynia - sprawdzisz tutaj dokładny adres, pełne dane kontaktowe, informacje na temat Mszy Świętych oraz inne istotne dane.

Kontakt z parafią

Znajdziesz tutaj istotne informacje kontaktowe, które pomogą Ci w nawiązaniu kontaktu z parafią. Skorzytaj z podanego numeru telefonu lub adresu pocztowego, aby skontaktować się z biurem parafialnym.

O parafii

Parafia to wspólnota katolicka, która skupia się wokół kościoła parafialnego. W ramach parafii odbywają się regularne nabożeństwa, Msze Święte oraz inne religijne obrzędy, takie jak Chrzty, Komunie Święte, Bierzmowania, śluby i pogrzeby. Parafia jest również miejscem, gdzie spotykają się ludzie wierzący, aby modlić się razem i rozwijać swoją wiarę.

Parafia pełni także rolę społeczną i kulturalną w danej okolicy. W ramach parafii organizowane są różnego rodzaju wydarzenia, takie jak festyny, koncerty, spotkania z ludźmi kultury i nauki. Parafia angażuje się również w działania charytatywne, pomagając potrzebującym w swojej społeczności.

Parafia MB Licheńskiej Bolesnej Królowej Polski i św. Jerzego jest miejscem, w którym każdy jest mile widziany i znajdzie wsparcie w rozwoju swojej wiary. Zapraszamy do naszej parafii i dołączenia do naszej wspólnoty.

Inne parafie w pobliżu:

Źródła danych: Google Maps oraz strona parafii lichenska.pl/
Oceń parafię

Dodaj komentarz