Parafia Ducha Świętego i Najświętszego Serca Pana Jezusa – Gostyń

Struktura parafi w kościele

Metropolia: Diecezja: Dekanat:
Poznańska Archidiecezja Poznańska Gostyński

Msze - Parafia Ducha Świętego i Najświętszego Serca Pana Jezusa

Msze św. w niedzielę

7.00, 8.15, 10.00, 11.30 („rodzinna”), 17.00, 9.00 (kaplica filialna w Czachorowie)

Msze święte w dni powszednie

7.30, 18.00 (poniedziałek - sobota), 19.15 (w Czachorowie w sobotę w wakacje). Pierwszy piątek miesiąca: 7.30, 10:00 (w Czachorowie), 17.00 (z udziałem dzieci), 18.00 (z nowenną do NSPJ z udziałem młodzieży).

Mapa:

Parafia Ducha Świętego i Najświętszego Serca Pana Jezusa

Parafia Ducha Świętego i Najświętszego Serca Pana Jezusa w miejscowości Gostyń - sprawdzisz tutaj dokładny adres, pełne dane kontaktowe, informacje na temat Mszy Świętych oraz inne istotne dane.

Kontakt z parafią

Znajdziesz tutaj istotne informacje kontaktowe, które pomogą Ci w nawiązaniu kontaktu z parafią. Skorzytaj z podanego numeru telefonu lub adresu pocztowego, aby skontaktować się z biurem parafialnym.

O parafii

Parafia to wspólnota katolicka, która skupia się wokół kościoła parafialnego. W ramach parafii odbywają się regularne nabożeństwa, Msze Święte oraz inne religijne obrzędy, takie jak Chrzty, Komunie Święte, Bierzmowania, śluby i pogrzeby. Parafia jest również miejscem, gdzie spotykają się ludzie wierzący, aby modlić się razem i rozwijać swoją wiarę.

Parafia pełni także rolę społeczną i kulturalną w danej okolicy. W ramach parafii organizowane są różnego rodzaju wydarzenia, takie jak festyny, koncerty, spotkania z ludźmi kultury i nauki. Parafia angażuje się również w działania charytatywne, pomagając potrzebującym w swojej społeczności.

Parafia Ducha Świętego i Najświętszego Serca Pana Jezusa jest miejscem, w którym każdy jest mile widziany i znajdzie wsparcie w rozwoju swojej wiary. Zapraszamy do naszej parafii i dołączenia do naszej wspólnoty.

Inne parafie w pobliżu:

Oceń parafię

Dodaj komentarz