Parafia św. Mikołaja Biskupa – Bochnia

Struktura parafi w kościele

Metropolia: Diecezja: Dekanat:
Krakowska Tarnowska Bochnia-Wschód

Msze - Parafia św. Mikołaja Biskupa

Msze św. w niedzielę

Bazylika św. Mikołaja: 18.00 (msza św. niedzielna w sobotę), 6.00, 7.30, 9.00, 10.30 (w pierwszą niedzielę maja o 10.00), 12.00 (oprócz Bożego Ciała), 14.30 (oprócz 1 listopada i 24 grudnia), 18.00 (oprócz 24 grudnia), 19.30 (oprócz 24 grudnia)

Kościół Szkolny: 8.00, 9.30, (oprócz wakacji, ferii, Niedzieli Palmowej, 3 V, Bożego Ciała i Odpustu św. Mikołaja), 11.00 (oprócz wakacji, ferii, 1 stycznia, Niedzieli Palmowej, obu dni Wielkanocy, 3 V, Bożego Ciała, Odpustu św. Mikołaja, 25 i 26 XII)

Szpital: 6.30

Msze święte w dni powszednie

Bazylika św. Mikołaja: 6.00, 7.00, 8.00, 9.00 (oprócz ferii i wakacji), 15.00 (tylko w piątki, oprócz 24 XII), 18.00. Szpital: 6.30 (tylko w środy i piątki)

Mapa:

Parafia św. Mikołaja Biskupa

Parafia św. Mikołaja Biskupa w miejscowości Bochnia - sprawdzisz tutaj dokładny adres, pełne dane kontaktowe, informacje na temat Mszy Świętych oraz inne istotne dane.

Kontakt z parafią

Znajdziesz tutaj istotne informacje kontaktowe, które pomogą Ci w nawiązaniu kontaktu z parafią. Skorzytaj z podanego numeru telefonu lub adresu pocztowego, aby skontaktować się z biurem parafialnym.

O parafii

Parafia to wspólnota katolicka, która skupia się wokół kościoła parafialnego. W ramach parafii odbywają się regularne nabożeństwa, Msze Święte oraz inne religijne obrzędy, takie jak Chrzty, Komunie Święte, Bierzmowania, śluby i pogrzeby. Parafia jest również miejscem, gdzie spotykają się ludzie wierzący, aby modlić się razem i rozwijać swoją wiarę.

Parafia pełni także rolę społeczną i kulturalną w danej okolicy. W ramach parafii organizowane są różnego rodzaju wydarzenia, takie jak festyny, koncerty, spotkania z ludźmi kultury i nauki. Parafia angażuje się również w działania charytatywne, pomagając potrzebującym w swojej społeczności.

Parafia św. Mikołaja Biskupa jest miejscem, w którym każdy jest mile widziany i znajdzie wsparcie w rozwoju swojej wiary. Zapraszamy do naszej parafii i dołączenia do naszej wspólnoty.

Inne parafie w pobliżu:

Oceń parafię

Dodaj komentarz