Parafia św. Antoniego Padewskiego – Karwia

Msze - Parafia św. Antoniego Padewskiego

Msze św. w niedzielę

od 1 września 2019 do 28 czerwca 2020: 9:00, 11:00, 16:00

od 28 czerwca 2020 do 1 września 2020: 7:00, 9:00, 11:00, 17:30 (od 12 lipca 2020 odprawiana w Karw. Błotach II - boisko sportowe - ul. Wczasowa 109), 19:00

Msze święte w dni powszednie

17:00 (1 września 2019 do 20 czerwca 2020), 18:00 i 19:00 (od 22 czerwca 2020 do 5 września 2020)

Mapa:

Parafia św. Antoniego Padewskiego

Parafia św. Antoniego Padewskiego w miejscowości Karwia - sprawdzisz tutaj dokładny adres, pełne dane kontaktowe, informacje na temat Mszy Świętych oraz inne istotne dane.

Kontakt z parafią

Znajdziesz tutaj istotne informacje kontaktowe, które pomogą Ci w nawiązaniu kontaktu z parafią. Skorzytaj z podanego numeru telefonu lub adresu pocztowego, aby skontaktować się z biurem parafialnym.

O parafii

Parafia to wspólnota katolicka, która skupia się wokół kościoła parafialnego. W ramach parafii odbywają się regularne nabożeństwa, Msze Święte oraz inne religijne obrzędy, takie jak Chrzty, Komunie Święte, Bierzmowania, śluby i pogrzeby. Parafia jest również miejscem, gdzie spotykają się ludzie wierzący, aby modlić się razem i rozwijać swoją wiarę.

Parafia pełni także rolę społeczną i kulturalną w danej okolicy. W ramach parafii organizowane są różnego rodzaju wydarzenia, takie jak festyny, koncerty, spotkania z ludźmi kultury i nauki. Parafia angażuje się również w działania charytatywne, pomagając potrzebującym w swojej społeczności.

Parafia św. Antoniego Padewskiego jest miejscem, w którym każdy jest mile widziany i znajdzie wsparcie w rozwoju swojej wiary. Zapraszamy do naszej parafii i dołączenia do naszej wspólnoty.

Inne parafie w pobliżu:

Oceń parafię