Parafia Niepokalanego Serca NMP i św. Mikołaja – Grabów nad Prosną

Struktura parafi w kościele

Metropolia: Diecezja: Dekanat:
Poznańska Kaliska Grabów

Msze - Parafia Niepokalanego Serca NMP i św. Mikołaja

Msze św. w niedzielę

7.30, 9.30, 12.00 i (17.00 w okresie zimowym – Fara), o godz.9.00 w kaplicy w Raduchowie. o godz. 11.00 i o godz (17.00 w okresie letnim – Klasztor)

Msze święte w dni powszednie

7.00 i 18.00. W środę i sobotę o godz. 9.00.

Mapa:

Parafia Niepokalanego Serca NMP i św. Mikołaja

Parafia Niepokalanego Serca NMP i św. Mikołaja w miejscowości Grabów nad Prosną - sprawdzisz tutaj dokładny adres, pełne dane kontaktowe, informacje na temat Mszy Świętych oraz inne istotne dane.

Kontakt z parafią

Znajdziesz tutaj istotne informacje kontaktowe, które pomogą Ci w nawiązaniu kontaktu z parafią. Skorzytaj z podanego numeru telefonu lub adresu pocztowego, aby skontaktować się z biurem parafialnym.

O parafii

Parafia to wspólnota katolicka, która skupia się wokół kościoła parafialnego. W ramach parafii odbywają się regularne nabożeństwa, Msze Święte oraz inne religijne obrzędy, takie jak Chrzty, Komunie Święte, Bierzmowania, śluby i pogrzeby. Parafia jest również miejscem, gdzie spotykają się ludzie wierzący, aby modlić się razem i rozwijać swoją wiarę.

Parafia pełni także rolę społeczną i kulturalną w danej okolicy. W ramach parafii organizowane są różnego rodzaju wydarzenia, takie jak festyny, koncerty, spotkania z ludźmi kultury i nauki. Parafia angażuje się również w działania charytatywne, pomagając potrzebującym w swojej społeczności.

Parafia Niepokalanego Serca NMP i św. Mikołaja jest miejscem, w którym każdy jest mile widziany i znajdzie wsparcie w rozwoju swojej wiary. Zapraszamy do naszej parafii i dołączenia do naszej wspólnoty.

Inne parafie w pobliżu:

Oceń parafię

Dodaj komentarz