Parafia MB Przyczyny Naszej Radości „Maria Śnieżna” – Bystrzyca Kłodzka

Struktura parafi w kościele

Metropolia: Diecezja: Dekanat:
Wrocławska Świdnicka Bystrzyca Kłodzka

Msze - Parafia MB Przyczyny Naszej Radości "Maria Śnieżna"

Msze św. w niedzielę

12.00, 16.00

Msze święte w dni powszednie

12.00

Mapa:

Parafia MB Przyczyny Naszej Radości "Maria Śnieżna"

Parafia MB Przyczyny Naszej Radości "Maria Śnieżna" w miejscowości Bystrzyca Kłodzka - sprawdzisz tutaj dokładny adres, pełne dane kontaktowe, informacje na temat Mszy Świętych oraz inne istotne dane.

Kontakt z parafią

Znajdziesz tutaj istotne informacje kontaktowe, które pomogą Ci w nawiązaniu kontaktu z parafią. Skorzytaj z podanego numeru telefonu lub adresu pocztowego, aby skontaktować się z biurem parafialnym.

O parafii

Parafia to wspólnota katolicka, która skupia się wokół kościoła parafialnego. W ramach parafii odbywają się regularne nabożeństwa, Msze Święte oraz inne religijne obrzędy, takie jak Chrzty, Komunie Święte, Bierzmowania, śluby i pogrzeby. Parafia jest również miejscem, gdzie spotykają się ludzie wierzący, aby modlić się razem i rozwijać swoją wiarę.

Parafia pełni także rolę społeczną i kulturalną w danej okolicy. W ramach parafii organizowane są różnego rodzaju wydarzenia, takie jak festyny, koncerty, spotkania z ludźmi kultury i nauki. Parafia angażuje się również w działania charytatywne, pomagając potrzebującym w swojej społeczności.

Parafia MB Przyczyny Naszej Radości "Maria Śnieżna" jest miejscem, w którym każdy jest mile widziany i znajdzie wsparcie w rozwoju swojej wiary. Zapraszamy do naszej parafii i dołączenia do naszej wspólnoty.

Inne parafie w pobliżu:

Oceń parafię

Dodaj komentarz