Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy – Jurków

Struktura parafi w kościele

Metropolia: Diecezja: Dekanat:
Krakowska Tarnowska Tymbark

Msze - Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Msze św. w niedzielę

Jurków: 7.00, 8.30, 11.00, 16.00

Wilczyce: 9.45, Chyszówki: 13.30, Półrzeczki: 14.30

Msze święte w dni powszednie

Jurków (śr., pt., sobota: 6.30, 7.00, 16.30, latem 17.30), Chyszówki (czwartek o 15.00, w okresie letnim o 16.00, 8.30 w I piątek), Półrzeczki (pon. o 15.00, w okresie letnim 16.00, 10.00 w I pt.), Wilczyce (we wtorek o 15.00, latem o 16.00, 16.00 I pt.)

Mapa:

Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy w miejscowości Jurków - sprawdzisz tutaj dokładny adres, pełne dane kontaktowe, informacje na temat Mszy Świętych oraz inne istotne dane.

Kontakt z parafią

Znajdziesz tutaj istotne informacje kontaktowe, które pomogą Ci w nawiązaniu kontaktu z parafią. Skorzytaj z podanego numeru telefonu lub adresu pocztowego, aby skontaktować się z biurem parafialnym.

O parafii

Parafia to wspólnota katolicka, która skupia się wokół kościoła parafialnego. W ramach parafii odbywają się regularne nabożeństwa, Msze Święte oraz inne religijne obrzędy, takie jak Chrzty, Komunie Święte, Bierzmowania, śluby i pogrzeby. Parafia jest również miejscem, gdzie spotykają się ludzie wierzący, aby modlić się razem i rozwijać swoją wiarę.

Parafia pełni także rolę społeczną i kulturalną w danej okolicy. W ramach parafii organizowane są różnego rodzaju wydarzenia, takie jak festyny, koncerty, spotkania z ludźmi kultury i nauki. Parafia angażuje się również w działania charytatywne, pomagając potrzebującym w swojej społeczności.

Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy jest miejscem, w którym każdy jest mile widziany i znajdzie wsparcie w rozwoju swojej wiary. Zapraszamy do naszej parafii i dołączenia do naszej wspólnoty.

Inne parafie w pobliżu:

Oceń parafię

Dodaj komentarz